Cloud / E-Mail Çözümleri

İş veriminizi artıracak cloud çözümleri
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Neden Albern Bilişim Cloud Sistemleri Tercih Edilmeli?

Firmamız İnsan İlişkileri ile danışma ve çözüm imkânları sunar. Eğitim ve Gelişmek için imkânlar sunar. Albern Bilişim yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile bilinen bir şirkettir ve sizin ihtiyaçlarınıza uyumlu çözümler bularak ilerleriz. Yaptığımız analizler ile sizin seçtiğiniz yoldan ilerlemek için çabalıyoruz.

Altyapı Cloud çözümleme yapısında önemli bir yer tutar ve bu aşamada size destek vermekteyiz. Aynı zamanda en iyi teknolojiyi, yazılımı ya da ekipmanı sizlere sunabilmek için kurulacak ya da kullanılan altyapınıza en etkili şekilde yardım etmeye çalışmaktayız.

Cloud teknolojisi size fiziksel altyapılardan bağımsızlık kazandırabilir. Uygulama ve sistemlerinizi çevik, esnek ve global erişebilir bir hale çevirebilir ve harcamalarınız gibi işleri kaynaklar üzerinden dakikalık bir şekilde hesaplayabilir, fazla maliyetli kaynak yatırımından tasarruf etmenizi sağlar bu yüzden bulut teknolojilerini tercih edebilirsiniz.

Cloud çözümünün sunduğu faydalar

İletişim Teknolojilerinin hızlı bir şekilde gelişiyor olması ve mobil iletişim altyapısının beklentisiz bir şekilde büyümesi kurumsal düzeyde işin yapısını etkilemeye devam ediyor. Sosyal ağları kapsayan yeni çalışma modelleri sürekli gelişiyor. İletişim teknolojilerinin ağırlıklı kullanılması alacağımız verimin artmasına, zaman yönetimini iyileştirmeye ve operasyonel maliyetlerin azalmasına benzer bir çok katma değer kazanılmasını sağlıyor. Albern Bilişim, Cloud ve Mesajlaşma çözümleri üzerinde profesyonel projeler geliştirerek uygulama hizmetleri sağlamaktadır. Faydalarını temel olarak 5 kategoride inceleyebiliriz.

Operasyonel Mükemmellik

Sistemlerin çalıştırılması ve izlenmesinin yanı sıra süreç ve prosedürlerin sürekli olarak iyileştirilmesine iş değeri sunmak için odaklanır.

Temel konular arasında, değişikliklerin yönetilip otomatikleştirilmesi, olaylara yanıt verilmesi ve günlük operasyonları başarıyla yönetme hedefiyle standartların açıklaması yer alır.

Güvenlik

Bilgi ve sistemlerin korunması odaklıdır. Temel konular arasında verilerin gizliliği ve bütünlüğü, ayrıcalık yönetimiyle çalışanların görevlerinin belirlenip yönetilmesi, sistemlerin korunması ve güvenlik olaylarını algılamak için denetimler oluşturulmasından oluşur.

Güvenilirlik

Müşteri ve iş taleplerini karşılamak için hataların önüne geçme ve hatalardan sonra hızlı bir şekilde toparlanmaya odaklanır.

Performans verimliliği

Cloud ve bilişim kaynaklarının verim elde etmesine odaklanır. Temel konular arasında, iş yükü ihtiyaçlarına göre doğru kaynal tiplerinin ve boyutlarının seçilmesi ve performansın takip edilmesi ve iş gereksinimleri değişip geliştikçe verimliliği korumak için bilinçli kararların alınmasını içerir.

Maliyet Optimizasyonu

Gereksiz maliyetlerin önlenmesine odaklanır. Temel konular arasında paranın nerelere harcandığının anlaşılması ve denetlenmesi, en uygun ve doğru sayıda kaynak tipinin seçilmesi, zaman içindeki harcamanın incelenmesi ve aşırı harcama olmadan iş gereksinimlerini giderilmesi için ölçeklendirme yapılmasını içerir.