Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel Danışmanlık Hizmeti
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi Teknolojisi, Sistem ve Altyapı, veri ve analiz içeren geniş bir alandır. Bilgi Teknolojisi Danışmanlığı, başarılı bir iş hedefine ulaşmak için BT’nin nasıl uygulanacağı konusunda tavsiye verme faaliyetidir. Danışmanlık, aşağıdakiler dahil olmak üzere BT’yi içeren herhangi bir konuda verilebilir:

  • Bilgi Güvenliği

  • Altyapı Çözümleri

  • Cloud Çözümleri

  • Bilgisayar Sistemleri Analizi

Albern Bilişim danışmanlık hizmetleri ile çeşitli teknoloji stratejilerini değerlendirmeye ve ardından bunları iş stratejileriyle eşleştirmeye yardımcı olur. Bu süreç; stratejik, operasyonel, mimari ve uygulama planlarının oluşturulmasını içerir. Firmamız aynı zamanda bilgi işlem ihtiyaçlarını değerlendirmenize ve sistem uygulama planını oluşturmanıza yardımcı olan hizmetler sunar. Genellikle işinizle ilgili herhangi bir uzmanlığa veya tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda danışmanlık şirketlerinden bir ile çalışırsınız. Bu, belirli bir sorunun nihai çözümüne kadar hizmet veren üçüncü taraf bir firmadır. Firmamız sizler için bilgi teknolojisi ile ilgili problem çözmede yardım hizmeti sunar. Firmamız tarafından sağlanan hizmet uçtan ucadır ve bir konuda danışmanlıktan sistem uygulamasına ve yönetim tavsiyesine kadar değişebilir. Bunula birlikte bu süreç, yeni bir BT sistemi oluşturmaya veya mevcut olanı iyileştirmeye yönelik olabilir.

Albern Bilişim’den yararlanmak değerli çalışma zamanınızı almadan işletmenizin güvenli ve verimli kalmasına yardımcı olur. Kendini işine adamış teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, teknoloji kararlarınızın iş ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için bir BT stratejisi geliştirmek üzere sizinle birlikte çalışmaktadır. Size gönül rahatlığı sağlarken kritik sistemlerinizi ve süreçlerinizi güvende tutmak için bir iş sürekliliği planı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Altyapı ve organizasyon stratejisinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak üzere değerlendirmek, planlamak, uygulamak ve yönetmek için sizinle birlikte ilerliyoruz.